Obkurczanie folii

Do pakowania, a także zabezpieczenia produktów wykorzystywany jest proces obkurczania folii. Dzięki wykorzystaniu do tego celu odpowiednich maszyn możliwe jest szczelne zapakowanie wszelkiego rodzaju produktów, także o nieregularnych kształtach oraz różnej gramaturze. Dlatego rozwiązanie to dedykowane jest szczególnie firmom z branży spożywczej, ale też chemicznej i kosmetycznej.

Prezentowane urządzenia do obkurczania folii sprawdzą się do pakowania takich artykułów jak mięso, wędliny, sery, owoce, warzywa, ciasta – zarówno na tacce, jak i bez niej. Nie tylko zapewnią im higieniczne warunki przechowywania, ale też pozwolą na dłużej zachować świeżość. Sprawdzą się również do pakowania kosmetyków, chemii gospodarczej czy też innych artykułów.

W asortymencie posiadamy szereg urządzeń do pakowania w folię o różnej wydajności oraz dodatkowych funkcjonalnościach. Wśród nich znajdują się obkurczarki kloszowe, tunele obkurczające, maszyny typu SkinPack oraz gorące stoły takich producentów jak Hualian czy Gurki.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników