Gastronomia

Urządzenia gastronomiczne sprowadzamy m.in. z Włoch i Hiszpanii. Nasza bogata oferta obejmuje sprzęt gastronomiczny tylko uznanych producentów.Starając się sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy decyzję o przebudowie istniejącego od trzech lat serwisu internetowego. Nowy sklep internetowy charakteryzuje się spójną i przejrzystą formą oraz intuicyjnym podziałem kategorii. Bez problemów znajdą Państwo wszystko to, na czym opiera się nowoczesna gastronomia. Najważniejsze z nich to:

urządzenia grzewcze (m.in. kuchnie, taborety, kotły warzelne, patelnie gastronomiczne, bemary, frytownice, grille, piece konwekcyjno-parowe, piece do pizzy, gyrosy)
urządzenia rozdrabniające (m.in. roboty wieloczynnościowe, krajalnice, szatkownice, miksery, maszynki do mielenia mięsa)
meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej (stoły robocze, zlewy, baseny, okapy, regały, półki, szafy magazynowe i przelotowe)
urządzenia chłodnicze i mroźnicze (m.in. lady chłodnicze, kostkarki i łuskarki do lodu, szafy chłodnicze i mroźnicze, stoły chłodnicze i mroźnicze, witryny cukiernicze,chłodziarki i zamrażarki)
pojemniki gastronomiczne – wykonane ze stali nierdzewnej, poliwęglanu lub poliuretanu (dostępne w różnych wielkościach/pojemnościach)
wagi firmy CAS (proste, magazynowe i kalkulacyjne)
ekspresy do kawy i akcesoria (gastronomiczne i automatyczne, takich firm jak: Sammic i bravilor bonamat) 
lampy sterylizatory UV 
Urządzenia do gotowania próżniowego Sous Vide

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7