Automaty Pakujące

Saszetkarki, celefoniarki, FlowPack, wagopakowarki, tackarki, foliowarki do zgrzewek – wszystkie te urządzenia się niezastąpione na ostatnim etapie produkcji wszelkiego rodzaju produktów, czyli ich pakowania. Prezentowane przez nas automaty pakujące dostępne są w wielu modelach o różnych funkcjach i przeznaczeniu, co pozwala na ich dostosowanie do konkretnego zastosowania w firmach produkcyjnych z różnych branż.

Maszyny najczęściej sprawdzają się przy pakowaniu konserw, słoików, puszek, butelek, a także zabawek, narzędzi, przedmiotów codziennego użytku i wielu innych – niezależnie od gramatury oraz konsystencji. Wykorzystanie automatów nie tylko znacznie usprawnia pracę i przygotowanie produktów do wypuszczenia na rynek, ale też zapewnia solidne, bezpieczne oraz estetyczne zamknięcie produktów.

Oferowane przez nas urządzenia są ekonomiczne, wydajne oraz proste w obsłudze i nie wymagają specjalnego przeszkolenia pracowników. Pozyskujemy je od sprawdzonych producentów takich jak Hualian czy też MiniPack-Torre.

Wyświetlanie jednego wyniku