• biuro@zenter.pl
  • (15) 814 37 54

O firmie

Szanowni Państwo
Jako bezpośredni importer maszyn i urządzeń do pakowania firmy Hacona, Hualian Machinery Group, Euromatic ,Sammic oraz dystrybutor urządzeń zaszywających worki czołowych producentów jak Union Special, Newlong, Zoje, Union, GK, Siruba, YaoHan, MtM, i innych chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • –  W przeciągu kilku lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży urządzeń pakujących
  • –  Jesteśmy bezpośrednim importerem tego typu urządzeń – dlatego możemy pozwolić sobie na tak konkurencyjne ceny.
  • –  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracownicza, oraz własny magazyn części zamiennych.
  • –  Nasi pracownicy zapoznają się z profilem państwa firmy i pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia
  • –  Na bieżąco monitorujemy najnowsze rozwiązania, wybieramy najlepsze i wprowadzamy je w naszej firmie.
  • –  Pod specjalne zmówienia jesteśmy wstanie dostosować urządzenia do potrzeb klienta, produkujemy statywy do naszych urządzeń
  • –  Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy maszyny do pakowania – posiadamy o nich ogromną wiedzę.


Korzystając z naszej oferty dostają Państwo gwarancję najwyższej jakości za najlepszą cenę.

Nasza oferta: 

W swojej ofercie posiadamy szereg maszyn pakujących począwszy od małych domowych urządzeń aż po przemysłowe automaty i półautomaty do pakowania w folię, papier, opakowania plastikowe itp. Oferujemy między innymi zszywarki ręczne do worków praktycznie wszystkich dostępnych na rynku producentów jak np. Union Special, Fischbein, Newlong, YaoHan, Siruba, Union, Zoje, GK, MtM, profesjonalne głowice zaszywające Union Special, Fischbein, Newlong, YaoHan, różnego rodzaju akcesoria, nici, igły, oleje do maszyn zaszywających, na specjalne zamówienia wykonujemy statywy, transportery rolkowe do oferowanych urządzeń.

Poza urządzeniami zaszywającymi posiadamy urządzenia pakujące wśród których każdy klient znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swojej działalności. Wśród naszych maszyn można znaleźć Zgrzewarki do folii impulsowe, stałocieplne, kątowe, kloszowe, elektromagnetyczne, indukcyjne, liniowe, szczękowe, zgrzewarko drukarki, z datownikiem, z odcinaniem nadmiaru folii, oferujemy także bogatą rodzinę zaklejarek do kartonów z seri FXJ, paskarki do kartonów, pakowarki próżniowe typu vacuum, tunele obkurczające, automaty foliujące, automaty paletyzujące, szaszetkarki, celefoniarki, skinpacki, blistry, flow packi, dozowniki objętościowe do płynów i produktów sypkich, datowniki, numeratory, drukarki termiczne, wagopakowarki, szeroką gamę ręcznych urządzeń do spinania taśmą polipropylenowa oraz samą taśmę pp, pet.

Obecnie wprowadzamy do swojej oferty również urządzenia gastronomiczne, pakowarki próżniowe, traysealery do tackowania itp.

Nasza misja:

Zapewnić najwyższy poziom satysfakcji naszych klientów poprzez kompleksowe, profesjonalne i szybkie zaspakajanie jego potrzeb.

Mając świadomość jak ważna dla naszych klientów jest ciągła i bezawaryjna praca, szczególny nacisk kładziemy na szybką i sprawną obsługę serwisową, w okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie. W celu utrzymania sprawności działania urządzeń wykonujemy przeglądy techniczne i konserwację sprzętu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

xxx