• biuro@zenter.pl
 • (15) 814 37 54

Ważne informacje

 1. Dane firmy:

  F.P.H.U Zenter S.Motak.
  ul. Mickieiwcza 47A/5
  27-600 Sandomierz

  Adres pocztowy korespondencyjny:
  FPHU Zenter ul.Mickiewicza 47a/5 27-600 Sandomierz

  sklep@zenter.pl
  Tel: +48 (015) 814 37 54
  NIP: 864-189-34-73
  Regon: 260273191
 2. Preferowany sposób komunikacji z konsumentem:

  FPHU Zenter, 27-600 Sandomierz, ul.Mickiewicza 47a/5
  sklep@zenter.pl
 3. Prawo odstąpienia od umowy:

  Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy/dostarczenia produktu. Formularzem odstąpienia od umowy znajduję się pod poniższym linkiem.
 4. Sklep ponosi odpowiedzialność za wady towaru.

  Adres e-mail dotyczący zgłaszania reklamacji:
  sklep@zenter.pl
 5. Sposoby i koszty płatności:

  Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi, przy odbiorze towaru. W wybranych przypadkach sklep Zenter.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień. Przesyłki pobraniowe realizujemy maksymalnie do 1000 zł.

  Przelewem – forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Zenter.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

  Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez DotPay. (mTransfer, MultiTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Bank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Polbank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  Kartą płatniczą (Visa, Mastercard) – każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez DotPay (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

  Raty – Za pośrednictwem firmy Żagiel S.A. – szczegółowe informacje znajdują się na stronie “Zakupy na raty”.
 6. Sposoby i koszty dostawy akceptowane przez sklep internetowy
 7. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską – zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu. Zenter.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej i pocztowej. Więcej informacji: Czas realizacji zamówienia.
 8. Nie występują podwyższone koszty kontaktu konsumenta ze sklepem internetowym – opłata zgodna z taryfą operatora klienta.
 9. Treść regulaminu sklepu internetowego zenter.pl, która obowiązuje od dnia 25.12.2014 r. – linkpdf
 10. Polityka prywatności sklepu internetowego.
 11. Towar dostarczany jest tylko na terenie Polski.
 12. Kodeks dobrych praktyk sklepu internetowego – niewystępuje w serwisie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

xxx