Wiązarki kartonów

By zaoszczędzić czas i pracę potrzebne na tradycyjne procesy pakowania, warto zainwestować w niezawodne maszyny pakujące. Zapewniają one nie tylko sprawne oraz estetyczne, ale przede wszystkim wyjątkowo solidne wiązanie i zabezpieczenie. Szczególnie polecamy dostępne w naszej ofercie wiązarki kartonów, paczek, a nawet dokumentów czy gazet. To niezastąpione urządzenia na wszelkiego rodzaju liniach pakujących, w sortowniach oraz magazynach. Maszyny znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór wiązarek, co pozwoli na ich dopasowanie do konkretnego zapotrzebowania. To zarówno wersje automatyczne, półautomatyczne, jak i ręczne. Wśród nich znajdują się urządzenia takich marek jak Jores czy Transpak – dostarczamy wyłącznie asortyment pochodzący od sprawdzonych producentów.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas maszyn pakujących. W razie problemu z wyborem urządzenia dopasowanego do konkretnego zastosowania – zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10