Pakowa. próżniowe

Proponujemy Państwu praktyczne i niezwykle funkcjonalne pakowarki próżniowe, które mogą być wykorzystywane w działalności firm z różnych branży – zarówno do produktów spożywczych, jak i technicznych. Nadają się one idealnie do zabezpieczania towarów, takich jak np. mięsa, płyny (zupy, napoje), gotowe dania, sery.

To urządzenia o prostej obsłudze, które powodują odsysanie powietrza z woreczka, w które owinięty jest towar – cały proces trwa zaledwie kilka chwil. Tak szybkie i efektywne działanie możliwe jest dzięki wykorzystaniu w maszynach najnowszych osiągnięć technicznych i wysokiej jakości wyposażenia.

Każda pakowaczka próżniowa jest w stanie przedłużyć nawet pięciokrotnie termin zdatności do spożycia zarówno produktów, które wymagają przechowywania w lodówce, jak i tych które składuje się w temperaturze pokojowej. Oprócz zachowania walorów smakowych jedzenia maszyna do pakowania próżniowego chroni zabezpieczone produkty przed bakteriami, pleśnią i innego rodzaju szkodliwymi czynnikami.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie maszyny wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają długotrwałą eksploatację. Pakowaczki sprawdzają się nie tylko w zakładach przemysłowych, ale także sklepach, restauracjach czy hotelach.

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników